Linki
7 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  Zastanawiam się czy jesteście chętni na współprace - na początek wymiana linków, buttonów - z naszym blogiem: Mroczne Podziemie. Co prawda dopiero zaczynamy żyć, blog ma zaledwie kilka dni, ale liczę na to, że współpraca z czasem będzie opłacalna w obie strony.
  Jeśli jesteście chętni skontaktujcie się ze mną, bądź zostawcie informacje w zakładce: REKLAMA/POLECANE.
  Z góry dzięki za rozpatrzenie propozycji :)

  Pozdrawiam,
  Admin Mrocznego Podziemia,
  Kira.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na nową, świeżutką ocenialnię - Pomocna Krytyka.
  Nie czekaj, zgłoś się teraz!
  http://pomocna-krytyka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. http://yin-yang-narutoworld.blogspot.com/

  Akcja rozgrywa się po 4 wielkiej wojnie shinobi. Wojna skończyła się, Madara został pokonany a na świecie zapanował upragniony pokój. Zaczęto odbudowywać wioski ale stworzono wiele nowych. Tam gdzie był gruz i ruiny teraz znajduje się wioska tętniąca życiem i tryskająca energią. Do władzy doszła Tsunade lecz wybrano nową starszyznę która dba o dobro wioski jak i mieszkańców. Zaczęto sprowadzać mieszkańców którzy zamieszkali w Konoha ciesząc się pokojem.
  Chcesz zostać ninja ? Dołącz do nas!

  OdpowiedzUsuń
 6. Piszesz opowiadanie anime/manga którego tematyką jest Naruto? Zgłoś się do naszego nowego spisu ---> http://szafa-blogow-naruto.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy to nowy odcinek twojego ulubionego anime....,czy to gwiazdkowy prezent w maju... , nie! To nowy spis nazwany: W Przestworzach M&A, w którym chcemy zebrać w jedno miejsce wszystkie blogi o tematyce podanej w nazwie. Pomóż nam Sheeiren Imai i zgłoś swojego bloga! To nic nie kosztuje, a nawet więcej! Nic nie płacisz. Zapraszamy na:
  http://przestworzach-m-a.blogspot.com/
  +
  Elieen po roku nieobecności w Sunie w końcu wróciła. Jednak wraz z sobą przyniosła swoją przeszłość, teraźniejszość, a nawet przyszłość lecz próbuje to za wszelką cenę ją ignorować. Los jednak nie obchodzi się z nią łaskawie, a to wszystko tak naprawdę za sprawą bogów, którzy nie zawsze patrzyli na nią przychylnie. Z każdym dniem coraz trudniej jej udawać i kłamać w żywe oczy, a zwłaszcza osobom, które pokochała. Co jest w stanie zrobić dla ich bezpieczeństwa? Co jest w stanie dla nich poświęcić?
  http://zamorski-piasek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń